Previous slide
Next slide

Neden Güvenlik Sistemleri?

Kale Kilit’ten aldığı güç ve 68 yıllık tecrübesiyle, ev ve iş yeri güvenliği denince akla ilk gelen marka olan Kale Alarm; Ülke geneline yayılan yaygın bayi ağı ve son teknoloji yenilikleriyle, size eşsiz güvenlik sistemi çözümleri sunuyor.

Ücretsiz Teklif Alın

Saga güvenlik sistemleri olarak deneyimli güvenlik danışmanı ekiplerimiz ile ihtiyaca göre uygun ekipmanların seçimi yapılarak mekana en uygun sistemler oluşturmakta ve buna uygun fiyat teklifleri çıkartmayız. Aynı zamanda satış sonrası arızalarda hızlı teknik müdahalede bulunarak sorunları en kısa sürede çözmekteyiz.

Aklınız geride kalmasın

Gözünüz daima sevdiklerinizin ve değer verdiklerinizin üzerinde olsun, aklınız hiç arkada kalmasın diye; her an, her yerden takip edebileceğiniz Kale Kamera Sistemleri, size üst düzey güvenlik çözümleri sunuyor. Kurulumu, kullanımı kolay, yüksek koruma sağlayan Kale Kamera Sistemleri ile siz yoksanız, biz varız.

Siz yoksanız biz varız

Kullanimi oldukça kolay olan ve tüm Kale ürünleri gibi yüksek koruma sağlayan Kale Alarm sistemleri ile evinizi sadece hırsızlara karşı değil, yangın, gaz kaçağı, sağlık problemleri gibi acil müdahele gerektiren bir çok duruma karşı da korumuş olursunuz.

Kale Alarm’ı
tercih etmeniz için
5 güçlü neden!

Güvenliği, güvenilirliği, tecrübesi, bayi ağı ve fiyat ayrıcalıklarıya;
Kale Alarm’i tercih etmek için çok fazla nedeniniz var.

68 yıllık güven

Ev ve iş yerinize özel olarak üretilmiş, her biri birbirinden yetenekli Kale Alarm ürünleri ile hem siz hem de sevdikleriniz güvende!