Hakkımızda

2003 senesinde başladığımız ticari hayatımıza 2014 yılında Saga Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. olarak devam etmekteyiz.

O tarihten bu yana Kale güvenlik sistemleri Aş. İle yaptığımız iş ortaklığı sayesinde müşterilerimize güvenlik sistemleri alanında çözümler sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz Ege bölgesinde İzmir, Aydın ve Manisa illerinde bulunan satış ofislerimiz, teknik servis ekiplerimiz ile yoğun bir şekilde faaliyet göstererek Kale Güvenlik Sistemeleri lider çözüm ortağı olarak her geçen gün büyüme hedefi ile çalışmaktayız.

Faaliyet alanımız içerisinde yer alan kamera güvenlik sistemleri satış ve kurulumundada aynı başarıyı yakalamaya özen göstererek, cctv kamera sistemleri pazarı içerisinde bulunan bir çok kaliteli markanın satış bayiliğini de yapmaktadır.
Profesyonel satış ve montaj ekibimizle iş yeri,ev,depo gibi mekanlara ücretsiz keşifler gerçekleştirerek müşteri ihtiyacına göre kaliteli işçilik ve uygun fiyatlı sistemlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, satış ve teknik ekibimizin kapasitesini sürekli arttırarak her daim çok müşteriye ulaşarak en uygun fiyata en kaliteli şekilde güvenlik sistemi ihtiyaçlarını karşılamaktır. Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak en önemli çalışma kurallarımızın başında gelmektedir.

Değerlerinizi ve sevdiklerinizi korumak, en önemli değerlerimizin başında gelir…

Ücretsiz Teklif Alın

Saga güvenlik sistemleri olarak deneyimli güvenlik danışmanı ekiplerimiz ile ihtiyaca göre uygun ekipmanların seçimi yapılarak mekana en uygun sistemler oluşturmakta ve buna uygun fiyat teklifleri çıkartmayız. Aynı zamanda satış sonrası arızalarda hızlı teknik müdahalede bulunarak sorunları en kısa sürede çözmekteyiz.