Hizmetlerimiz

Siz uzaktayken aklınız işinizde kalmasın, içiniz rahat etsin diye, Kale Alarm Sistemleri daima sizinle ...

Alarm Sistemleri

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

Kamera Sistemleri

Kapalı devre kamera sistemleri (CCTV) alanındaki geniş ürün yelpazemiz ile, her kurumun ihtiyaçlarını titizlikle analiz ederiz ve o kuruma özgü en uygun çözümleri sunarız.

Access Kontrol Sistemleri

Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen yetkilerin geçiş sistemleri tarafından tanınması ve tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin avantajlarından birkaçıdır.

Yangın Algılama & Alarm Sistemleri

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.